logo
image1 image2 image3

LSU-10 Április 8.

2018. április 8-án a Váci Vízilabda SE rendezésében zajlott le az LSU-10 BBB Piros csoportjának 2. fordulója.

Az első forduló sikere után, és a mostani ellenfél - a Hírös Sport Nonprofit Kft. csapata - kvalitásainak ismeretében újabb győzelem esélyével készültünk a mérkőzésre.

A győzelem végül elmaradt, ez részben több meghatározónak mondható játékosunk hiányának, részben pedig annak tudható be, hogy a sorozatosan kialakított gólhelyzeteink (ziccerek, büntetődobások) kisebb részét sikerült csak értékesítenünk, így tulajdonképpen 4 negyeden keresztül mi futottunk az eredmény után, bármennyire is a mi dominanciánkat mutatta a játék képe.

A végeredmény 6:5 lett a kecskeméti csapat javára (a negyedek: 2:0, 3:2, 1:0, 0:2). Látható, hogy a negyedik negyedben elkezdtünk zárkózni (ezért is nem tudtam minden játékosnak azonos arányban játéklehetőséget biztosítani ezen a napon), egyenlítenünk azonban sajnos nem sikerült.

Egészében elégedett voltam a gyerekek teljesítményével, küzdöttek, hajtottak, a 6 kapott gól abszolút vállalható, mint fentebb is írtam, a támadásokbefejezésével akadtak csak problémák.